Camdaki Kız Sezon Finali Bölümünde Nalan’ın Yardımına Koşan Hayri Kim?

Camdaki Kız dün ekranlara gelen 9. sezon finali bölümü ile ekranlara ara verdi. Nalan ve Sedat’ın düğününde olanlar oldu.

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek’in başrolünü paylaştığı Camdaki Kız dizisi dün akşam sezon finali bölümüyle ekran macerasına ara verdi. 

DÜĞÜN KABUSA DÖNDÜ! 

Koroğlu ve İpekoğlu’nun en ince detaylarına kadar düşünüp, özenle hazırladıkları Nalan ve Sedat’ın düğünü Cana yüzünden felakete dönüştü. Cana, pes etmeden Sedat’a mesaj attı ve görüşmek için elinden geleni yaptı. Düğün günü daha fazla dayanamayan Sedat, yasak aşkı Cana ile öpüştü. İstemeden o anlara şahit olan Gülcihan ise baygınlık geçirdi. O anlara şahit olan Feride, Cana’nın saçlarına yapıştı  ‘Cehennem nasıl bir yermiş öğreteceğim sana’ dedi. Düğünün sonunda Sedat’la baş başa kalınca zor anlar yaşayan Nalan, ‘Sana çok ihtiyacım var’ diyerek annesinin kapısında soluğu aldı. Fakat Feride, ‘sen artık o aileye aitsin, kocanın yanına git’ diyerek kızını gözyaşları içerisinde kapının önünde bıraktı. Nalan kapının önünde gözyaşları içindeyken, kartlığında Hayri yazan bir otel görevlisi Nalan’ın yanına gelerek, ağlayan kızın üzerine şal koydu. Nalan’a yardım eden Hayri’nin kim olduğu ise henüz belli değil, sır yeni sezonla ortaya çıkacak.
Source link

About admin

Check Also

TSK ‘nın Seçkin Komandoları Zorlu Eğitimi ile Görenleri Hayran Bıraktı

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından özel olarak seçilen komandoların aldığı eğitimler görüntülendi. Özel bir şekilde eğitilen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *